BEZPIECZNY MOTOCYKLISTA
KRUKLANKI 9 LUTEGO 2020

Zanim wyślesz zgłoszenie przeczytaj uważnie wszystkie informacje

DATA I LOKALIZACJA SZKOLENIA

9 lutego 2020 (niedziela)
Potwierdzenie zakwalifikowania się na kurs wyślemy najpóźniej do 5 lutego do godziny 22.00

Lokalizacja:
Moto Gospoda
22 Lipca 13A, 11-612 Kruklanki
Strona internetowa

Czas trwania szkolenia:
Od 9.00 do 16.00

Bardzo ważne – przeczytaj uważnie:

wspieram_motocyklistka

Weźmiesz udział  w profesjonalnym szkoleniu, które dostarczy Ci specjalistycznej wiedzy oraz bezcennych umiejętności. Będziesz ćwiczył pod okiem specjalistów mając do dyspozycji nowoczesny sprzęt dydaktyczny.

Organizacja tak profesjonalnych szkoleń nie byłaby możliwa gdyby nie zaangażowanie fantastycznych ludzi – najlepszych instruktorów, trenerów i ekspertów w Polsce tworzących nasz zespół , ale również Was - uczestników szkoleń.

Zapraszamy Cię na szkolenie, za które nie pobieramy opłaty i nie oczekujemy wynagrodzenia, jednak zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie i pomoc w pokryciu kosztów organizacyjnych – materiałów szkoleniowych i dydaktycznych, cateringu, kosztów dojazdu i noclegów naszego zespołu. Możesz nam pomóc kupując cegiełkę oraz wpłacając określoną kwotę na konto naszego Stowarzyszenia. Deklarację wpłaty wpisz w formularzu poniżej.

Dlaczego prosimy o deklarację wpłaty?
Zakup cegiełki oraz jej wysokość nie ma żadnego wpływu na zakwalifikowanie cię na szkolenie. Pozwoli nam to jednak oszacować nasze możliwości finansowe i jeszcze lepiej przygotować się do szkolenia. Wpłaty zostaną przeznaczone wyłącznie na cele organizacji szkoleń zamkniętych i pozostałe cele statutowe – dziękujemy.

UWAGA - wpłaty dokonujesz dopiero po otrzymaniu potwierdzenia o zakwalifikowaniu się na szkolenie.

TECHNOLOGIA VR

monikaVR800

Podczas szkolenia wejdziecie do wirtualnej rzeczywistości w której nauczycie się jak ratować życie. To jedyne takie rozwiązanie na świecie.

Dowiedz się więcej o systemie szkoleniowym w technologii VR

WYGRAJ SZKOLENIE

Na każdym szkoleniu, wśród uczestników rozlosujemy nagrodę w postaci Vouchera o wartości 680 zł na szkolenie z podstaw jazdy enduro wraz z motocyklem.

Szkolenie pod opieką najlepszych instruktorów z MotoPomocnej Szkoły Jazdy, która w ubiegłym roku przeszkoliła ponad 400 osób i uważana jest za jedną z najlepszych w Polsce.

Zobacz dostępne motocykle i opis szkolenia - poziom I

LIMITOWANA NAKLEJKA NA MOTOCYKL

naklejki wspieram wizual

Chcąc podziękować tym, którzy zdecydują się wpłacić cegiełkę przygotowaliśmy limitowaną wersje naklejki na motocykl. Wyróżnij się i pochwal ukończeniem naszego szkolenia. Z dumą pokaż, że wspierasz ideę MotoPomocni.

Naklejki są w różnych rozmiarach i kolorach. Będą do odbioru na szkoleniu.

Dziękujemy.

PARTNERZY LOKALNI

31357995_1824864790906050_5626156477698801664_n

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Moto Gospoda w Kruklankach została partnerem wydarzenia.

Dziękujemy.

EnglishGermanSpain