BEZPIECZNY MOTOCYKLISTA
PŁOCK 23 marca 2019

Zanim wyślesz zgłoszenie przeczytaj uważnie wszystkie informacje

DATA I LOKALIZACJA SZKOLENIA

23 marca 2019 (sobota)
Potwierdzenie zakwalifikowania się na kurs wyślemy najpóźniej do 21 marca do godziny 22.00

Lokalizacja:
Wkrótce podamy adres

Czas trwania szkolenia:
Od 9.00 do 16.00

Bardzo ważne – przeczytaj uważnie:

wspieram_motocyklistka

Weźmiesz udział  w profesjonalnym szkoleniu, które dostarczy Ci specjalistycznej wiedzy oraz bezcennych umiejętności. Będziesz ćwiczył pod okiem specjalistów mając do dyspozycji nowoczesny sprzęt dydaktyczny.

Organizacja tak profesjonalnych szkoleń nie byłaby możliwa gdyby nie zaangażowanie fantastycznych ludzi – najlepszych instruktorów, trenerów i ekspertów w Polsce tworzących nasz zespół oraz pomoc firm – naszych przyjaciół, ale również Was - uczestników szkoleń.

Zapraszamy Cię na szkolenie, za które nie pobieramy opłaty i nie oczekujemy wynagrodzenia, jednak zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie i pomoc w pokryciu kosztów organizacyjnych – materiałów szkoleniowych i dydaktycznych, cateringu, kosztów dojazdu i noclegów naszego zespołu. Możesz nam pomóc zakupując cegiełkę oraz wpłacając określoną kwotę na konto naszego Stowarzyszenia. Deklarację wpłaty wpisz w formularzu poniżej. Deklaracja pozwoli nam oszacować nasze możliwości finansowe i jeszcze lepiej przygotować się do szkolenia. Wpłaty zostaną przeznaczone wyłącznie na cele organizacji szkoleń zamkniętych i pozostałe cele statutowe – dziękujemy.

UWAGA - wpłaty dokonujesz dopiero po otrzymaniu potwierdzenia o zakwalifikowaniu się na szkolenie.

TECHNOLOGIA VR

monikaVR800

Podczas szkolenia wejdziecie do wirtualnej rzeczywistości w której nauczycie się jak ratować życie. To jedyne takie rozwiązanie na świecie.

Dowiedz się więcej o systemie szkoleniowym w technologii VR

WYGRAJ SZKOLENIE

Wśród wszystkich uczestników szkoleń rozlosujemy nagrodę w postaci Vouchera o wartości 800 zł na szkolenie z techniki jazdy w sezonie 2019. Do wyboru szkolenie drogowe lub enduro/off road.

Szkolenie pod opieką najlepszych instruktorów z MotoPomocnej Szkoły Jazdy, która w ubiegłym roku przeszkoliła ponad 300 osób i uważana jest za jedną z najlepszych w Polsce.

Ofertę szkoleń znajdziesz tutaj.

LIMITOWANA NAKLEJKA NA MOTOCYKL

naklejki wspieram wizual

Chcąc podziękować tym, którzy zdecydują się wpłacić cegiełkę przygotowaliśmy limitowaną wersje naklejki na motocykl. Wyróżnij się i pochwal ukończeniem naszego szkolenia. Z dumą pokaż, że wspierasz ideę MotoPomocni.

Naklejki są w różnych rozmiarach i kolorach. Będą do odbioru na szkoleniu.

Zarejestruj się

EnglishGermanSpain