SZKOLENIE INDYWIDUALNE ENDURO

Szkolenie enduro z Mariuszem Tiahnybokiem
30 lat na motocyklu, 10 lat doświadczenia w szkoleniach . Perfekcyjna technika i precyzja. Chcesz szkolić się pod okiem jednego z najlepszych instruktorów enduro w Polsce?

Dla kogo jest to szkolenie?

Opanowałeś już jazdę na motocyklu po asfalcie i chcesz zjechać z głównych szlaków komunikacyjnych, ale brakuje ci umiejętności, które zapewnią ci bezpieczeństwo i komfort podróżowania? Jeżeli TAK, to szkolenie jest dla ciebie.

Nigdy nie jeździłeś w off-roadzie, a na co dzień jeździsz 100% drogowym motocyklem, ale chciałbyś spróbować czegoś nowego i po prostu świetnie się bawić? Jeżeli TAK, to to szkolenie jest dla ciebie.

Jakim motocyklem mogę przyjechać?

Dostaniesz od nas motocykl enduro Honda CRF250 w wersji Rally, ale możesz wybrać przyjazd własnym motocyklem.

Trasę oraz ćwiczenia dostosowaliśmy do właścicieli takich motocykli jak Triumph Tiger, BMW GS, KTM Adventure, Honda Africa Twin, Transalp, Varadero czy Yamaha Super Tenere. Pamiętaj tylko, aby posiadać opony typu "kostka".

Miejsce szkolenia

Szkolimy w okolicach Wrocławia (15 minut od centrum), szczegółowe wskazówki dojazdu zostaną przekazane zapisanym osobom.

Jak przeprowadzone jest szkolenie?

Czeka na ciebie trasa off-road obfitująca w różnorodne przeszkody - kopny piach, strome podjazdy i zjazdy, ciasne zakręty między drzewami.

Naszym celem jest wyeliminowanie błędów i wskazanie technik jazdy na różnorodnych nawierzchniach, które sprawią, że jazda terenowa stanie się dla ciebie frajdą i doskonałą zabawą.

Szkolenie prowadzi Trener Techniki Jazdy MotoPomocni w formule "1 na 1" z uczestnikiem.

Jaki jest zakres szkolenia?
  • Omówienie doboru odzieży do jazdy terenowej
  • Ergonomiczne ustawienie motocykla
  • Budowanie pozycji na motocyklu
  • Dynamiczna zmiana pozycji i balans ciała
  • Techniki wzrokowe - czytanie drogi
  • Techniki zmiany kierunku jazdy
  • Hamowanie
  • Jazda po różnej nawierzchni (kamienie, piach, woda, błoto)
  • Podjazdy, zjazdy, pokonywanie przeszkód

DOSTĘPNE MOTOCYKLE

Dysponujemy flotą  motocykli enduro o pojemnościach 250 - 350 ccm, które doskonale spisują się zarówno w lekkim jak i trudniejszym terenie. Niewielka waga jak i łagodny charakter to cechy, które docenią Ci, którzy nie mają dużego doświadczenia w jeździe off road. Z drugiej strony mocny moment dostępny od niskich obrotów, zawieszenie, prześwit i optymalną wysokość siedziska docenią bardziej doświadczeni jeźdźcy.

Wszystkie wyposażone są w opony typu kostka z homologacją na asfalt. Motocykle mają nie więcej jak 2-3 lata i są w doskonałym stanie technicznym.

Wynajmując motocykl będziesz miał możliwość jazdy na każdym z prezentowanych modeli. Uczestnicy korzystają z motocykli zamiennie poznając różnice w ich konstrukcji i właściwościach jezdnych.

KTM EXC-F 250 6 days

ktm_250_exc_6days

HONDA CRF 250 L

honda_crf250l

HUSQVARNA FE 350

Husqvarna FE 250

Co się stanie jak uszkodzę motocykl w trakcie szkolenia?

Konstrukcja motocykli przewiduje upadki i są one odporne na uszkodzenia. Dodatkowo w wybranych modelach zamontowane zostały handbary, które chronią klamki przed złamaniem.

Zabezpieczeniem większych szkód (połamane plastiki, skrzywienie kierownicy) jest wpłata kaucji w wysokości 500 zł.
Teren, na którym organizujemy szkolenie to 80% miękka nawierzchnia, więc jeśli będziesz przestrzegał zasad bezpieczeństwa, to lekkie wywrotki im nie straszne.

CENA OBEJMUJE

  • 3-godzinne, indywidualne szkolenie z Trenerem Techniki Jazdy MotoPomocni

Cena za pełen pakiet wrażeń

840,00 zł

+ każda kolejna godzina 280 zł
+ wynajem motocykl 250/350 390 zł

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

EnglishGermanSpain