OFERTA DLA FIRM

Skorzystaj z usług największej ogólnopolskiej grupy zajmującej się edukacją w zakresie bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. Nasze szkolenia wyróżnia doskonała organizacja oraz innowacyjne, praktyczne programy dydaktyczne. Dysponujemy odpowiednią ilością  nowoczesnego sprzętu szkoleniowego, a nasze zasoby pozwalają podjąć się szkoleń w skali ogólnopolskiej.

PIERWSZA POMOC W WYPADKACH DROGOWYCH

motopomocni_pokaz_ratownictwa

Wypadek drogowy to szczególna sytuacja, podczas której należy zwrócić uwagę na wiele ważnych i istotnych elementów. Podczas kursu omawiamy zarówno zagadnienia związane z zabezpieczeniem miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy, ale także poruszamy aspekty psychologiczne związane z zachowaniem poszkodowanych, świadków wypadku, a także samego ratującego.

Kursanci po szkoleniu mogą zweryfikować nabyte umiejętności, a także zmierzyć się z własnymi emocjami podczas realistycznej pozoracji symulującej wypadek komunikacyjny.

Ofertę kierujemy szczególnie do firm transportowych, działów mobilnych przedstawicieli handlowych, korporacji taksówkowych, a także do tych, którzy chcą podnieś świadomość i zaangażowanie swoich pracowników.

PIERWSZA POMOC - INTEGRUJEMY

szkolenie_pierwsza_pomoc_motopomocni

Realizujemy kursy i szkolenia dla firm oraz instytucji spełniające wymogi Art. 207 i 209 Kodeksu Pracy z zakresu pierwszej pomocy. Nasze szkolenia prócz funkcji edukacyjnej, pełnią także rolę integracyjną. Wspólne ćwiczenia, działania w grupach oraz dążenie do osiągnięcia wspólnych celów sprawiają, że nasze kursy pierwszej pomocy są jednocześnie doskonałą rozrywką dla pracowników.

Nasze szkolenia wyróżnia  duży nacisk na cześć praktyczną. Potrafimy przygotować realistyczne pozoracje, podczas których uczestnicy mogą sprawdzić swoją wiedzę i stanąć oko w oko ze swoimi emocjami.

POKAZY RATOWNICTWA - WZBUDZAMY EMOCJE

motopomocni_pokaz_ratownictwa_1

Organizowane przez nas pokazy realizowane są w formie spektaklu, podczas którego odgrywane są prawdziwe zachowania ratowników, poszkodowanych i świadków zdarzenia. W pokazach wykorzystujemy zestawy sztucznych ran oraz sztuczną krew jednak w granicach nie budzących lęku. Sceny odgrywane są w sposób naturalny wzbudzając prawdziwe emocje, przyciągając tym samym tłumy widzów. Symulacja zdarzenia z udziałem poszkodowanego/pozoranta to doskonałe wydarzenie, które uatrakcyjni i zwiększy wartość edukacyjną każdego eventu.

WARSZTATY DLA DZIECI

22307_554621718010046_8074144117757053870_n

Nasi instruktorzy mają predyspozycje do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, a także z uczniami szkół podstawowych i wyższych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do nauki RKO dedykowanym dzieciom, a także materiałami wspomagającymi edukację najmłodszych. Do współpracy zapraszamy przedszkola, szkoły oraz instytucje zajmujące się edukacją dzieci i młodzieży.

SZKOLENIA I POKAZY Z TECHNIKI JAZDY

Gymkhana Maja Staniszewska Motopomocni

Szkolimy z techniki jazdy podczas eventów motocyklowych (targów, dni otwartych w salonach sprzedaży etc.). To unikalna możliwość promocji marki w kontekście wydarzenia o charakterze edukacyjnym.

EnglishGermanSpain