BEZPIECZNY MOTOCYKLISTA

Zapraszamy was na kolejny cykl najpopularniejszych
szkoleń dla motocyklistów w Polsce - "BEZPIECZNY i MotoPomocny MOTOCYKLISTA". Zajęcia odbędą się w terminie od stycznia do kwietnia 2018 w wybrane soboty i niedziele w godzinach od 9.00 do 16.00 Tym razem odwiedzimy aż 25 lokalizacji wytypowanych w konkursie zorganizowanym na naszym profilu Facebook.

Jako najlepsi w Polsce oferujemy wam szkolenia na niespotykanym gdzie indziej poziomie. Zajęcia opierają się o innowacyjny program i są bogate w wiedzę teoretyczną oraz ćwiczenia praktyczne.

Dla kogo jest to szkolenie?

Na szkolenie zapraszamy wszystkich motocyklistów, którzy chcą nauczyć się udzielania Pierwszej Pomocy ze szczególnym uwzględnieniem wypadków komunikacyjnych.

Jak przeprowadzone jest szkolenie?

Podstawą jak zwykle będą zajęcia z Pierwszej Pomocy w wypadkach komunikacyjnych. Rozszerzymy je o nowe zagadnienie - użycie automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED).

Szkolenie będzie miało charakter wykładów z dużą ilością ćwiczeń praktycznych.

Szkolenie trwa w godzinach 09:00 - 16:00

Jaki jest zakres szkolenia?

Pierwsza Pomoc

To priorytet podczas naszych spotkań. Podczas zajęć omawiamy i ćwiczymy najważniejsze elementy związane z bezpieczeństwem i udzieleniem pomocy poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym.

Technika Jazdy

W jaki sposób dobierać prawidłową linię przejazdu? Jak unikać najpopularniejszych zagrożeń na drodze? Tego wszystkiego dowiesz się podczas naszego szkolenia.

Stop Kradzieży!

Przedstawimy sposoby na to w jaki sposób chronić motocykl przed amatorami cudzej własności.

Miejsce i termin szkolenia

Zakończyliśmy cykl szkoleń Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista w roku 2018.

Odwiedziliśmy 26 lokalizacji szkoląc 1.100 osób z pierwszej pomocy oraz bezpiecznej techniki jazdy na motocyklu.

Zapraszamy za rok!

 

Partnerzy szkolenia

Partnerami tegorocznej edycji szkolenia Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista są:

POZNAJ HISTORIĘ SZKOLEŃ ZAMKNIĘTYCH

Dzięki sile naszego zespołu i ogromnemu zaangażowaniu instruktorów, od kilku lat w okresie zimowym organizujemy dla Was cykl szkoleń zamkniętych. To dla nas olbrzymie wyzwanie logistyczne i organizacyjne. Co roku zaskakujemy Was nowym programem i kolejnymi atrakcjami. Będziemy robić wszystko, aby nasze szkolenia co roku były swoistym rozpoczęciem sezonu motocyklowego w Polsce 🙂

2014

plakat-szkolenia-zam

W okresie od stycznia do kwietnia 2014 zrealizowaliśmy pierwszy cykl szkoleń zamkniętych łączący zagadnienia pierwszej pomocy w wypadkach drogowych i dzieciom. Odwiedzając 8 miast przeszkoliliśmy łącznie ponad 300 osób.

2015

motopomocni_plakat_promo_szkolenia2015

Druga edycja szkoleń zamkniętych spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Natychmiast po uruchomieniu formularzy rejestracyjnych wysłaliście ponad tysiąc zgłoszeń co dodatkowo nas zmotywowało. Ostatecznie od stycznia odwiedziliśmy 12 miast szkoląc ponad pół tysiąca osób!

2016

plakat_motopomocni_2016

We współpracy z Wydziałem Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego opracowaliśmy specjalny blok poświęcony psychologii zachowań podczas i po wypadku komunikacyjnym. Na zakończenie szkolenia w każdym mieście zorganizowaliśmy realistyczną pozorację.

2017

plakat_motopomocni_2016

Ponad 700 uczestników i 16 odwiedzonych miast w Polsce! Oprócz wykładów oraz ćwiczeń z Pierwszej Pomocy mówiliśmy również o bezpieczeństwie biernym i aktywnym.

EnglishGermanSpain