BEZPIECZNY MOTOCYKLISTA

Zapraszamy was na kolejny cykl najpopularniejszych
szkoleń dla motocyklistów w Polsce - "BEZPIECZNY i MotoPomocny MOTOCYKLISTA". Zajęcia odbędą się w terminie od stycznia do marca 2019 w wybrane soboty i niedziele w godzinach od 9.00 do 16.00 Tym razem odwiedzimy 20 lokalizacji wytypowanych w konkursie zorganizowanym na naszym profilu Facebook.

vr motocyklista1

W tym sezonie przygotowaliśmy dla was coś zupełnie innowacyjnego. Jako pierwsi w Polsce będziecie mogli wziąć udział w szkoleniu poświęconym bezpieczeństwu na drodze, podczas którego wykorzystamy zaawansowany system rozszerzonej rzeczywistości. U nas świat cyfrowy zmiesza się z realnym.

Dowiedz się więcej o systemie szkoleniowym w technologii VR

Rzeczywistość rozszerzona – system łączący świat rzeczywisty z generowanym komputerowo. Zazwyczaj wykorzystuje się obraz z kamery, na który nałożona jest, generowana w czasie rzeczywistym, grafika 3D. Istnieją także zastosowania wspomagające jedynie dźwięk.

Żródło: Wikipedia

Jako najlepsi w Polsce oferujemy wam szkolenia na niespotykanym gdzie indziej poziomie. Zajęcia opierają się o innowacyjny program i są bogate w wiedzę teoretyczną oraz ćwiczenia praktyczne.

Dla kogo jest to szkolenie?

Na szkolenie zapraszamy wszystkich motocyklistów, którzy chcą podnieść swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności udzielania Pierwszej Pomocy w wypadkach komunikacyjnych.

Jak przeprowadzone jest szkolenie?

Podstawą jak zwykle będą zajęcia z Pierwszej Pomocy w wypadkach komunikacyjnych. Rozszerzymy je o nowe zagadnienie - użycie automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED).

Szkolenie będzie miało charakter wykładów z dużą ilością ćwiczeń praktycznych.

Szkolenie trwa w godzinach 09:00 - 16:00

Jaki jest zakres szkolenia?

Pierwsza Pomoc

To priorytet podczas naszych spotkań. Podczas zajęć omawiamy i ćwiczymy najważniejsze elementy związane z bezpieczeństwem i udzieleniem pomocy poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym.

Szkolenie z wykorzystaniem technologi VR
Dowiedz się więcej o systemie szkoleniowym w technologii VR

Technika Jazdy

 • Planowanie zakrętów
 • Optymalny tor jazdy
 • Patrzenie
 • Przewidywanie i unikanie zagrożeń

Opony, a bezpieczeństwo

 • Budowa i typy konstrukcji
 • Czytanie oznaczeń
 • Dobór do motocykla
 • Data produkcji / fakty i mity
 • Wpływ ciśnienia na bezpieczeństwo
 • Najczęstsze pytania
Miejsce i termin szkolenia

Os stycznia do kwietnia 2019 zorganizujemy 20 szkoleń zapraszając was do 19 miast wybranych w głosowaniu motocyklistów.

Z każdym dniem będziemy uzupełniać adresy spotkań. W szkoleniu mogą uczestniczyć tylko wcześniej zarejestrowane osoby, które dostały od nas potwierdzenie udziału.

 1. 26 stycznia Elbląg
 2. 27 stycznia Trójmiasto
 3. 2 lutego Konin
 4. 3 lutego Łódź
 5. 9 lutego Warszawa I
 6. 10 lutego Zgierz
 7. 16 lutego Białystok
 8. 17 lutego Warszawa II\
 9. 23 lutego Bielsko Biała
 10. 24 lutego Katowice
 11. 2 marca Kluczbork
 12. 3 marca Wrocław
 13. 9 marca Rzeszów
 14. 10 marca Kraków
 15. 16 marca Goleniów
 16. 17 marca Gorzów Wlkp
 17. 23 marca Płock
 18. 24 marca Opole
 19. 6 kwietnia Zielona Góra
 20. 7 kwietnia Legnica
Partnerzy szkolenia

Partnerami tegorocznej edycji szkolenia Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista są:

POZNAJ HISTORIĘ SZKOLEŃ ZAMKNIĘTYCH

Dzięki sile naszego zespołu i ogromnemu zaangażowaniu instruktorów, od kilku lat w okresie zimowym organizujemy dla Was cykl szkoleń zamkniętych. To dla nas olbrzymie wyzwanie logistyczne i organizacyjne. Co roku zaskakujemy Was nowym programem i kolejnymi atrakcjami. Będziemy robić wszystko, aby nasze szkolenia co roku były swoistym rozpoczęciem sezonu motocyklowego w Polsce 🙂

2014

plakat-szkolenia-zam

W okresie od stycznia do kwietnia 2014 zrealizowaliśmy pierwszy cykl szkoleń zamkniętych łączący zagadnienia pierwszej pomocy w wypadkach drogowych i dzieciom. Odwiedzając 8 miast przeszkoliliśmy łącznie ponad 300 osób.

2015

motopomocni_plakat_promo_szkolenia2015

Druga edycja szkoleń zamkniętych spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Natychmiast po uruchomieniu formularzy rejestracyjnych wysłaliście ponad tysiąc zgłoszeń co dodatkowo nas zmotywowało. Ostatecznie od stycznia odwiedziliśmy 12 miast szkoląc ponad pół tysiąca osób!

2016

plakat_motopomocni_2016

We współpracy z Wydziałem Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego opracowaliśmy specjalny blok poświęcony psychologii zachowań podczas i po wypadku komunikacyjnym. Na zakończenie szkolenia w każdym mieście zorganizowaliśmy realistyczną pozorację.

2017

plakat_motopomocni_2016

Ponad 700 uczestników i 16 odwiedzonych miast w Polsce! Oprócz wykładów oraz ćwiczeń z Pierwszej Pomocy mówiliśmy również o bezpieczeństwie biernym i aktywnym.

2018

plakat 2018

Pobiliśmy rekord w ilości przeszkolonych motocyklistów! To była najdłuższa i najbardziej wymagająca edycja. W ciągu 4 miesięcy odwiedziliśmy aż 25 miast szkoląc ok 1100 motocyklistów!

ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ WYBIERZ SWOJE MIASTO

EnglishGermanSpain