BEZPIECZNY MOTOCYKLISTA

Zapraszamy was na kolejny cykl najpopularniejszych
szkoleń dla motocyklistów w Polsce - "BEZPIECZNY i MotoPomocny MOTOCYKLISTA". Zajęcia odbędą się
w terminie od stycznia do marca 2017 w wybrane soboty i niedziele w godzinach od 9.00 do 16.00 Tym razem odwiedzimy aż 16 miast wytypowanych w konkursie zorganizowanym na naszym profilu Facebook.

Podstawą jak zwykle będą zajęcia z pierwszej pomocy w wypadkach komunikacyjnych. Rozszerzymy je o nowe zagadnienia. Warsztaty będą miały charakter wykładów z dużą ilością ćwiczeń praktycznych. Podobnie jak dwa lata temu, wracamy z zajęciami dotyczącymi odpowiedniego doboru odzieży motocyklowej i techniką jazdy.
Nowością będą dwa bloki specjalne - Ryzyko Drogowe i Bezpieczeństwo Aktywne.

Jako najlepsi w Polsce oferujemy wam szkolenia na niespotykanym gdzie indziej poziomie. Zajęcia opierają się o innowacyjny program i są bogate w wiedzę teoretyczną oraz ćwiczenia praktyczne.

SKRÓCONY PROGRAM 2017

I PIERWSZA POMOC

To priorytet podczas naszych spotkań. Podczas zajęć omawiamy i ćwiczymy najważniejsze elementy związane z bezpieczeństwem i udzieleniem pomocy poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym.

II BEZPIECZEŃSTWO AKTYWNE

To nowy blok w naszym programie, podczas którego przybliżymy wam technologie wspierające bezpieczeństwo stosowane w nowoczesnych motocyklach.

III BEZPIECZEŃSTWO BIERNE

Omówimy jak prawidłowo dobrać odzież i akcesoria motocyklowe oraz zwrócimy uwagę na innowacyjne rozwiązania chroniące motocyklistów.

IV TECHNIKA JAZDY

Dowiecie się co to jest ergonomia i jakie są zasady regulacji motocykla pod właściciela. Zaprezentujemy podstawowe pozycje na motocyklu oraz omówimy najważniejsze techniki jazdy.

Bardzo ważne – przeczytaj uważnie

Zapraszamy cię na szkolenie, za które nie pobieramy opłaty i nie oczekujemy wynagrodzenia, jednak zwracamy się do ciebie z prośbą o wsparcie i pomoc w pokryciu kosztów organizacyjnych – przygotowania materiałów szkoleniowych i dydaktycznych, kosztów dojazdu i noclegów naszego zespołu. Możesz nam pomóc zakupując cegiełki o wartości 50 lub 80 zł – wpłacając określoną kwotę na konto Stowarzyszenia. Deklarację wpłaty możesz wpisać w formularzu klikając w swoją lokalizację poniżej. Wpłaty zostaną przeznaczone wyłącznie na cele organizacji szkoleń zamkniętych oraz pozostałe cele statutowe. Wspierając nas, zwiększasz bezpieczeństwo polskich motocyklistów - DZIĘKUJEMY 🙂

Uwaga - wpłaty dokonujesz dopiero w przypadku otrzymania potwierdzenia o zakwalifikowaniu się na szkolenie.

 

ATRAKCYJNE NAGRODY

motopomocni_szkolenie_na_torze

Podczas każdego szkolenia wylosujemy atrakcyjne motocyklowe nagrody, które na zakończenie rozdamy. Ponadto wylosujemy jedną osobę, która wygra udział w szkoleniu doskonalącym technikę jazdy. Odbędzie się ono 12 maja 2017 na terenie Toruńskiej Akademii Jazdy.

Program szkolenia dostępny tutaj

Bezpieczny Motocykl, usługa monitorowania motocykla od firmy Konsalnet

Każdy uczestnik szkolenia będzie miał możliwość zakupu usługi firmy Konsalnet  "Bezpieczny motocykl - inteligentny system ratunkowy dla jednośladów" na preferencyjnych warunkach.

Przez tydzień po szkoleniu, dla uczestników nadajnik dostępny będzie w cenie 1 zł netto. Standardowa cena to 299 zł netto.

Montaż wraz z kalibracją 199 zł netto.

Abonament 35 zł netto (cena za miesiąc w sezonie). Standardowa cena - 45 zł netto.

Abonament po sezonie - 10 zł netto.

Więcej o usłudze dowiesz się tutaj.

Obejrzyj galerie i poczytaj o naszych tegorocznych szkoleniach

Zakończyliśmy cykl szkoleń Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista. Zapraszamy w 2018 roku.

POZNAJ HISTORIĘ SZKOLEŃ ZAMKNIĘTYCH

Dzięki sile naszego zespołu i ogromnemu zaangażowaniu instruktorów, od kilku lat w okresie zimowym organizujemy dla Was cykl szkoleń zamkniętych. To dla nas olbrzymie wyzwanie logistyczne i organizacyjne. Co roku zaskakujemy Was nowym programem i kolejnymi atrakcjami. Będziemy robić wszystko, aby nasze szkolenia co roku były swoistym rozpoczęciem sezonu motocyklowego w Polsce 🙂

2014

plakat-szkolenia-zam

W okresie od stycznia do kwietnia 2014 zrealizowaliśmy pierwszy cykl szkoleń zamkniętych łączący zagadnienia pierwszej pomocy w wypadkach drogowych i dzieciom. Odwiedzając 8 miast przeszkoliliśmy łącznie ponad 300 osób.

2015

motopomocni_plakat_promo_szkolenia2015

Druga edycja szkoleń zamkniętych spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Początkowo zakładaliśmy organizację 10 spotkań i przeszkolenie 400 osób. Natychmiast po uruchomieniu formularzy rejestracyjnych wysłaliście ponad tysiąc zgłoszeń co dodatkowo nas zmotywowało. Zwiększyliśmy liczbę grup i dodaliśmy kolejne szkolenia. Ostatecznie od stycznia do kwietnia 2015 odwiedziliśmy 12 miast szkoląc ponad pół tysiąca osób!

2016

plakat_motopomocni_2016

We współpracy z Wydziałem Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego opracowaliśmy specjalny blok poświęcony psychologii zachowań podczas i po wypadku komunikacyjnym. Na zakończenie szkolenia w każdym mieście zorganizowaliśmy realistyczną pozorację, podczas której mogliście zmierzyć się ze swoimi emocjami i sprawdzić w praktyce nowo nabytą wiedzę. Każde z 10 miast jakie odwiedziliśmy egzamin zdało celująco!

EnglishGermanSpain