NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół tworzy grupa kilkudziesięciu instruktorów, trenerów, ratowników oraz ekspertów. W naszym zespole są lekarze, eksperci BRD, psychologowie – osoby znane i cenione. Nieustannie doskonalimy umiejętności, aby organizowane przez nasz szkolenia spełniały najwyższe standardy zarówno merytoryczne jak i organizacyjne. Szkolimy według aktualnych wytycznych, a nasze umiejętności dydaktyczne pozwalają na szybką i skuteczną edukację.

mariusz_tiahnybok_motopomocni

Mariusz Tiahnybok

Prezes Stowarzyszenia
Instruktor Techniki Jazdy
Instruktor pierwszej pomocy
Ratownik KPP

Pomysłodawca i założyciel MotoPomocni.pl. Jest autorem wielu wyróżnianych i nagradzanych projektów z zakresu marketingu, PR oraz CSR.  Nieustannie doskonali swoje umiejętności jazdy motocyklem on i off-road, a wiedzę oraz umiejętności przekazuje podczas szkoleń jako instruktor techniki jazdy, pierwszej pomocy, a także jako ratownik.

kamil_koryciorz_motopomocni

Kamil Koryciorz

Członek Zarządu
Instruktor pierwszej pomocy

Absolwent Politechniki Warszawskiej. Programista, specjalista baz danych, przedsiębiorca. Od 7 lat członek Zespołu Trenerów Wewnętrznych Politechniki Warszawskiej "STER", szkolącego studentów polskich uczelni z umiejętności miękkich. Entuzjasta nauki języków obcych. Pasjonat uśmiechania się do ludzi.

rafal_gajda_motopomocni_pl

Rafał Gajda

Ratownik Medyczny
Kierownik Merytoryczny w zakresie ratownictwa i pierwszej pomocy

Ekspert w dziedzinie ratownictwa i wieloletni praktyk w jednostkach systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne. Instruktor pierwszej pomocy posiadający uprawnienia Europejskiej Rady Resuscytacji (ERC), Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego (AHA) oraz Harcerskiej Szkoły Ratownictwa(HSR). Ratownik WOPR i sternik motorowodny. Prywatnie pasjonat motocykli i gospodarz małej agroturystyki

wojciech_grzesiak_motopomocni

Wojciech Grzesiak

Redaktor / fotograf


Od 2010 roku współpracuje z portalem motocyklowym Motogen. Lubi zdobywać wiedzę i dzielić się nią z innymi. Zainteresowany nowymi technologiami, które coraz śmielej wchodzą do świata samochodów i motocykli.

Maja Staniszewska

Maja Staniszewska

Trener techniki jazdy

Czołowa zawodniczka polskiej MotoGymkhany, zakochana we wszelkiej maści sporcie motocyklowym i aktywnym spędzaniu czasu. Jej dwukołowy świat kręci się wokół treningów na torach wyścigowych oraz doskonaleniu umiejętności na placu gymkhanowym. Autorka poczytnego bloga babanamotorze.pl

piotr_pobrotyn_motopomocni

Piotr Pobrotyn

Członek Honorowy

Dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Lekarz, podróżnik, motocyklista.
Wykładowca licznych kursów i szkoleń z zakresu marketingu, controllingu, finansów i zarządzania. Doradca i współautor wielu programów restrukturyzacji i przekształcania szpitali.
Jedyny w Polsce Dyrektor, który zarządzany przez siebie szpital promuje jeżdżąc motocyklem.

maciej_banaszak_motopomocni

Maciej Banaszak

Członek Honorowy

Poseł na Sejm VII kadencji, członek Komisji Infrastruktury i Komisji Unii Europejskiej. Autor między innymi ustawy pozbawiającej Straże Miejskie i Gminne fotoradarów. Działacz na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Organizator wielu debat, konferencji. Kierowca, motocyklista, podróżnik.

Wiesław-Boszko

Wiesław Młynek

Instruktor pierwszej pomocy

Zawodowo zajmuje się doradztwem technologicznym i wyposażeniem lokali gastronomicznych. Po godzinach organizacją i obsługą imprez z zakresu DJ-s, nagłośnienie i oświetlenie.

maciej_rutkowski_motopomocni

Maciej Rutkowski

Ratownik Medyczny
Instruktor pierwszej pomocy

Ratownik Medyczny oraz Instruktor BLS/AED Europejskiej Rady Resuscytacji. Członek wielu stowarzyszeń i organizacji (Ratownik WOPR, Instruktor ZHP, Członek OSP). Wykładowca uniwersytecki (kierunek pielęgniarstwo) i nauczyciel w szkole policealnej.

maciej_zimierski_motopomocni

Maciej Zimierski

Instruktor pierwszej pomocy - stażysta

Wieloletni pasjonat motoryzacji. Zawodowo przez wiele lat związany z większym sprzętem. W wolnych chwilach aktywny sportowo. Prywatnie kierowca Kawasaki ZRX 1200

agnieszka_jszewska_motopomocni

Agnieszka Jaszewska

Instruktor pierwszej pomocy
Ratownik KPP

Utytułowana zawodniczka MotoGymkhany i miłośniczka wypadów na tor. Motocyklem jeździ od 2012 r. Zajmuje się podologią i pracuje w zawodzie, w poradni chorób stóp. Pasjonatka doskonalenia swoich umiejętności z jazdy i nie tylko oraz Ratownik Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

remigiusz_masiel_motopomocni

Remigiusz Masiel

Instruktor techniki i nauki jazdy
Instruktor pierwszej pomocy

Trener jazdy motocyklem oraz instruktor nauki jazdy z wieloletnim stażem. Pedagog specjalizujący się w oddziaływaniach resocjalizacyjnych i pracujący zawodowo z młodzieżą. Hobbystycznie zajmujący się mechaniką, fotografią, muzyką i sportem. Motocykle to narzędzie do spełniania pasji oraz idealny pojazd w odkrywaniu nowych miejsc.

lukasz_stepien_motopomocni

Łukasz Stępień

Ratownik Medyczny
Instruktor pierwszej pomocy

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, Akademii Obrony Narodowej w Warszawie i Collegium Civitas. Od 7 lat zajmuje się bezpieczeństwem publicznym i zarządzaniem kryzysowym. Były szef wyszkolenia Warszawskiej Grupy Ratownictwa PCK
Twórca oraz redaktor naczelny bloga poświęconemu bezpieczeństwu Kryzysowo.pl Zawodowo zajmuje się szkoleniami i edukacją w bezpieczeństwie.

jan_galwa_motopomocni

Jan Gałwa

Instruktor pierwszej pomocy
Ratownik KPP

Instruktor sportu oraz Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ. Zawodowo zajmuje się bezpieczeństwem w sektorze prywatnym.

michal_gorny_motopomocni

Michał Górny

Ratownik Medyczny
Instruktor pierwszej pomocy

Pracownik systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne.

magdalena_gorna_motopomocni

Magdalena Górna

Ratownik Medyczny
Instruktor pierwszej pomocy

Pracownik systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne

kamila_klimkiewicz_motopomocni

Kamila Klimkiewicz

Ratownik Medyczny
Instruktor pierwszej pomocy
przemyslaw_tobuch_motopomocni

Przemysław Tobuch

Instruktor pierwszej pomocy
Ratownik KPP

Strażak OSP KSRG Boleszkowice oraz wolontariusz Medycznego Patrolu Fundacji WOŚP.

mariusz_jakubowski_motopomocni

Mariusz Jakubowski

Ratownik Medyczny
Instruktor pierwszej pomocy

Pracownik systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne.

grzegorz_kobuszewski_motopomocni

Grzegorz Kobuszewski

Ratownik Medyczny
Instruktor pierwszej pomocy
mateusz_wawryszuk_motopomocni

Mateusz Wawryszuk

Instruktor pierwszej pomocy

Zawodowy Ratownik Wodny, student Ratownictwa Medycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Członek fundacji Naturalny Rozwój.

monika_makowiecka_motopomocni

Monika Makowiecka

Instruktor pierwszej pomocy

Pracownik organu administracji publicznej wspierającego rehabilitację oraz zatrudnienie osób niepełnosprawnych. Zafascynowana tematyką motocyklową, podróżami oraz fotografią od kilku lat łączy te pasje zdobywając na dwóch kołach kolejne punkty na mapie, póki co, Europy oraz skrupulatnie prowadzi fotorelacje z odbytych wojaży.

tomasz_ziembinski_motopomocni

Tomasz Ziembiński

Instruktor pierwszej pomocy

Od lat związany zawodowo z organizacjami pozarządowymi. Zarządza organizacją eventów, koordynuje projekty, odpowiada za kwestie komunikacji i marketingu. Miłośnik polskiej motoryzacji oraz japońskich motocykli z przełomu lat 80’ i 90’.

magdalena_hepner_motopomocni

Magdalena Hepner

Instruktor pierwszej pomocy

Zawodowo Audiofonolog, pomaga niesłyszącym znów usłyszeć, zajmując się wszystkim co związane z aparatami słuchowymi.  Od dwóch lat jeździ na Suzuki RF600 z pasją małymi kroczkami dążąc do perfekcji. Lubi kremówki.

piotr_pielat_motopomocni

Piotr Pielat

Instruktor pierwszej pomocy

Ratownik WOPR. Zawodowo pracownik administracji samorządowej oraz dodatkowo w czasie imprez na Stadionie Narodowym - kierownik służb informacyjnych i porządkowych. W wolnych chwilach czas poświęca na sporty wodne oraz podróże.

Artur-Klepacz

Artur Klepacz

Instruktor pierwszej pomocy - stażysta

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Pasjonat bezpiecznej jazdy motocyklem, pragnący propagować bezpieczeństwo i odpowiedzialność na drogach nie tylko na dwóch kołach.Oprócz jazdy relaksuję się naprawianiem i renowacją motocykli. Uwielbia nietypowe zadania wymagające nietypowych umiejętności, pozwalających na dalszy rozwój umiejętności i wiedzy. Zawodowo Lider Technologii P&G Gillette. Członek Wewnętrznej Grupy Ratowniczej

tomsz_osajda_motopomocni

Tomasz Osajda

Instruktor pierwszej pomocy - stażysta

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Pasjonat muzyki począwszy od mocnego uderzenia gitary basowej, a na brzmieniu trąbki w muzyce klasycznej kończąc. Miłości do motocykli nie wyssał z mlekiem matki, jeździ dopiero od 4 lat, jednak tysiące kilometrów już za nim, a ogrom planów, marzeń i przygód na dwóch kołach przede nim.

tomasz_wroblewski_motopomocni

Tomasz Wróblewski

Instruktor pierwszej pomocy
MagdaGłowacka

Magdalena Głowacka

Instruktor pierwszej pomocy

Zawodowo zajmuje się bezpieczeństwem w środowisku pracy oraz finansowymi konsekwencjami zaniedbań w tym zakresie. Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Specjalista ds. Kadr i Płac. Audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością oraz zarządzania bezpieczeństwem. Taternik jaskiniowy i miłośniczka gór.

Iwona Dymińska

Iwona Dymińska

Instruktor pierwszej pomocy - stażysta

Miłośniczka dwóch i czterech kółek o dużej mocy. Siłę i energię pobiera z poznawania świata w tym nowych ludzi i  dziwnych – owianych tajemnicami miejsc, głównie na swoim Słoneczku – Honda CBR 954. Zawsze otwarta i niosąca pomoc innym.

mariusz_kierzkowski_motopomocni

Mariusz Kierzkowski

Instruktor pierwszej pomocy

Zawodowo specjalista ds. technicznych i serwisu maszyn do produkcji elektroniki, prywatnie motocyklista, od zeszłego roku odkrywający uroki 2 kołowej turystyki.

lukasz_fortuna_motopomocni

Łukasz Fortuna

Instruktor pierwszej pomocy

Sercem od zawsze, a od czterech lat zbiera praktyczne doświadczenie w motocyklowym siodle. Miłośnik sportu, nie tylko tego motocyklowego. Zawodowo Programista maszyn CNC.

marcin_dudek_motopomocni

Marcin Dudek

Instruktor pierwszej pomocy

Na co dzień grafik i operator DTP.

GGruszka

Grzegorz Gruszka

Instruktor pierwszej pomocy
Ratownik KPP

Strażak OSP KSRG Koźminek. Zawodowo farmaceuta.

andrzej_orkisz_motopomocni

Andrzej Orkisz

Instruktor pierwszej pomocy

Absolwent Politechniki Śląskiej. Na co dzień pracuje w firmie branży energetycznej.

piotr_borowski_motopomocni

Piotr Borowski

Instruktor pierwszej pomocy

Starszy inspektor BHP, zawodowo związany z branżą energetyczną.

Katarzyna Bukowska

Katarzyna Bukowska

Instruktor pierwszej pomocy - stażysta
Ratownik WOPR

Mgr fizjoterapii,  czynny ratownik WOPR z 13-letnim doświadczeniem, właściciel  firmy Rehactivity Fizjoterapia & Fitness. Od dziecka wielki pasjonat sportu, trenowała m.in. łyżwiarstwo szybkie, piłkę siatkową. Koordynatorka Ogólnopolskiej akcji Bieg na Sześć Łap w Elblągu. Przygodę z motocyklem rozpoczęła od marca 2017 roku, na swojej Hondzie F4 przemierzyła blisko 10 tys km.

Grzegorz Frąckiewicz

Grzegorz Frąckiewicz

Instruktor pierwszej pomocy - stażysta

Zawodowo pracuje w dużej firmie produkującej łodzie. W czasie wolnym w sezonie jeździ motocyklem, a po sezonie w ramach hobby zajmuje się motocyklami i samochodami oraz wsparciem charytatywnym Domu Dziecka, organizacja koncertów charytatywnych.

P1000741

Piotr Gardas

Instruktor pierwszej pomocy

Od ponad 20 lat związany z przemysłem motoryzacyjnym w szczególności w aspekcie jakości komponentów i bezpieczeństwa użytkowników samochodów. Na motocyklu podróżuje od trzech lat…z wielką pokorą i respektem. Zimową porą zakłada na nogi narty skiturowe i cieszy się nieskrępowaną wolnością i obcowaniem z dziką przyrodą.

Bartłomiej Chwastek

Bartłomiej Chwastek

Instruktor pierwszej pomocy - stażysta

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Filozofia. Z zawodu Specjalista ds. administracji.

Wielki fan rozwoju osobistego zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej. Miłośnik natury i zwierząt, a od niedawna pełnouprawniony motocyklista. Uwielbia wszystko co jest związane z prędkością i „wiatrem we włosach”. Jego marzeniem jest zmiana wizerunku motocyklisty na polskich drogach.

Na zawsze z nami

wojciech_ciemniewski_motopomocni

Wojciech Ciemniewski

Instruktor pierwszej pomocy / Psycholog

1 lipca 2016 r. po ciężkiej chorobie odszedł od nas Wojtek Ciemniewski, wspaniały przyjaciel, dobry i mądry człowiek. Straciliśmy wyjątkową osobę, przyjaznego i zaangażowanego instruktora, dzięki któremu mogliście poznać tajniki psychologii oraz zwiększać swoją świadomość i bezpieczeństwo. Wojtka wyróżniała ponadprzeciętna inteligencja, poczucie humoru, uśmiech i ogromna pasja do motocykli. Miał wiele pomysłów, których bez niego nie uda już się zrealizować.

EnglishGermanSpain