SZKOŁA JAZDY

Technika jazdy motocyklem, szkolenia na torze i placu manewrowym - eksperci MotoPomocnych nauczą cię jak doskonalić swoje umiejętności, pokonywać ciasne zakręty, skutecznie hamować i zawracać.

Wśród naszych ekspertów są czołowi zawodnicy gymkhany i wyścigów motocyklowych. Doskonalenie techniki jazdy motocyklem to kluczowa sprawa dla własnego bezpieczeństwa. Nasze szkolenia odbywają się na torze, w Kotlinie Kłodzkiej i w Hiszpanii.

Tłumaczymy prawidłowy tor jazdy, pokazujemy jak korzystać z hamulców, objaśniamy prawidłową pozycję na motocyklu. Nasza szkoła jazdy to najlepsi instruktorzy i skuteczne opanowanie umiejętności.

SZKOLENIA NA TORZE

Pokonuj płynnie zakręty i opanuj manewrowanie w zaaranżowanych sytuacjach drogowych

tor

SZKOLENIA WYJAZDOWE

Opanuj techniki jazdy w ruchu drogowym,  odkrywając piękno regionu Kotliny Kłodzkiej

turystyczne

SZKOLENIA JAZDA PRECYZYJNA

Ćwicz przy niskich prędkościach, aby poczuć się pewnie w jeździe drogowej.

Gymkhana Maja Staniszewska Motopomocni

BIESZCZADY ENDURO

Rzuć wszystko i jedź na szkolenie w Bieszczadach.

turystyczne

TERMINY SZKOLEŃ

WYDARZENIA

Zobacz wszystkie  
5-8 marzec 2017

Moto Hiszpania

Zawsze marzyłeś o pięknej pogodzie, płaskich jak stół trasach z nieskończoną ilością zakrętów, zapierających dech w piersi widokach? Więc spełnij swoje marzenia na naszych wyjazdach szkoleniowych do słonecznej Hiszpanii!

Zabierzemy cię w podróż do Katalonii, regionu Hiszpanii położonego na Półwyspie Iberyjskim w okolicach Barcelony. Twoja trasa poprowadzi cię malowniczymi drogami Costa Brava wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego, ale także zakrętami Gór Katalońskich.

EnglishGermanSpain