VOUCHERY NA NASZE SZKOLENIA

Najlepszy prezent dla motocyklisty. Podaruj mu szkolenie z techniki jazdy w MotoPomocni! Nie tylko zadbasz o jego bezpieczeństwo, ale zapewnisz mu niezapomniane wrażenia.

Dla kogo są nasze szkolenia z techniki jazdy na motocyklu?

Nasze szkolenia kierujemy do osób, które opanowały już podstawy jazdy motocyklem (mają za sobą 1-2 sezony) lub jeżdżą "od dziecka" ale nigdy nie mieli okazji zweryfikować swoich umiejętności u profesjonalnych trenerów.

Jak wygląda realizacja vouchera?

Po zakupie otrzymasz voucher w formie pliku PDF - możesz go wydrukować i przekazać obdarowanej osobie. Pamiętaj, aby przekazać jej także unikalny numer zamówienia.

W przypadku wyboru formy płatności e-przelewe (TPAY) voucher otrzymasz automatycznie po kilku minutach.

Termin możesz wybrać już teraz lub w trakcie sezonu. W przypadku niektórych szkoleń kalendarz będziemy ustalać na przełomie stycznia i lutego. Aby zrealizować voucher wystarczy się z nami skontaktować i podać numer zamówienia.

Voucher ma ważność 18 miesięcy od dnia zakupu.

Jakim motocyklem mogę przyjechać?

Na nasze szkolenia drogowe możesz przyjechać w zasadzie każdym typem motocykla.

Jedynie na nasze szkolenia off-road zapraszamy właścicieli motocykli enduro-adventure. Jeżeli nie posiadasz swojego motocykla - nie martw się, możesz go od nas wypożyczyć.

W jakim okresie organizujemy szkolenia?

Szkolenia organizujemy przez cały rok. Enduro w zależności od pogody (nawet w styczniu), szkolenia drogowe zwykle od marca do października.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Szkolenia MotoPomocni to nie tylko edukacja ale także świetna zabawa!
EnglishGermanSpain