SZKOLENIE JAZDY PRECYZYJNEJ

Zapraszamy na szkolenie z techniki jazdy precyzyjnej (miejskiej) organizowane w bezpiecznych warunkach na placu manewrowym. Dzięki naszemu szkoleniu udoskonalisz swoje umiejętność jazdy motocyklem, będziesz sprawnie manewrował przy niskich prędkościach oraz nauczysz się hamowania precyzyjnego.

Najbliższe szkolenie:
brak terminów

Nie zawsze szybko znaczy dobrze. Szkolenie kierujemy do osób, które chciałby poprawić swoje umiejętności panowania nad motocyklem w jeździe precyzyjnej, a następnie wykorzystać te umiejętności w warunkach miejskich.

Program szkolenia obejmuje zagadnienia teoretyczne i przede wszystkim ćwiczenia praktyczne:

  • omówienie reguł na szkoleniu,
  • ergonomia jazdy motocyklem,
  • prawidłowa pozycja na motocyklu,
  • manewrowanie i jazda przy niskiej prędkości,
  • operowanie gazem i hamulcem przy niskiej prędkości,
  • planowanie zakrętów i dobór optymalnej trasy,
  • techniki wzrokowe,
  • efektywne hamowanie precyzyjne

Szkolenie oparte jest o techniki Gymkhany - jest to rodzaj sportu pochodzącego z Japonii polegającego na precyzyjnym przejechaniu wytycznej pachołkami trasy z dużą ilością nawrotów i ciasnych zakrętów. O ile podczas zawodów liczy się  również czas przejazdu tak na naszym szkoleniu znaczenie ma jedynie precyzja. Dzięki naszemu szkoleniu znacząco wzrosną Twoje umiejętności panowania nad motocyklem szczególnie w ruchu miejskim.

Nauczysz pokonywania ciasnych zakrętów, zawracania na wąskiej drodze, umiejętnego użycia gazu i hamulców, oraz efektywnego hamowania.

Dzięki temu Twoja jazda będzie bardziej komfortowa, płynna, a przede wszystkim o wiele bardziej bezpieczna.

Szkolenia prowadzą instruktorzy, którzy jednocześnie są czołowymi zawodnikami Gymkhany (jazda precyzyjna) w Polsce. Zaprezentują Ci techniki, które sprawią, że jazda nawet ciężkim motocyklem enduro lub cruiser stanie się łatwiejsza, a Ty przekonasz się, że Twój motocykl skręca.

Jesteście paczką znajomych, macie klub motocyklowy, forum, grupę na Facebooku? Mamy dla Was preferencyjną ofertę naszego szkolenia z jazdy precyzyjnej!

Zbierz grupę minimum 10 osób i zorganizuj miejsce na szkolenie (świetnie nadają się do tego plac szkoły jazdy, hipermarketu, firmowy parking). Obniżymy dla Was cenę z 350 zł za osobę do 250 zł.

Skontaktuj się z nami na szkolajazdy@motopomocni.pl

 

Jakim motocyklem możesz przyjechać?

Nie ma absolutnie żadnych ograniczeń oprócz tego, że powinien być on sprawny i gotowy do drogi. Szkoliliśmy motocyklistów jeżdżących ciężkimi cruiserami, motocyklami enduro - adventure. Nie stronimy także od właścicieli motocykli niewielkich pojemności (125, 250cm3), czy skuterów.

Forma szkolenia

Szkolenie odbywa się w bezpiecznych warunkach placu manewrowego.

Dla kogo jest to szkolenie?

Dla motocyklistów poruszających się po mieście i drogach publicznych w tym preferujących turystyczny styl jazdy. Szkolenie skierowane jest do początkujących oraz jeżdżących od dłuższego czasu jednak bez weryfikacji swoich umiejętności.

Lokalizacja szkolenia

Szkolenie odbywa się w podziale na dwie grupy:

  • I grupa - 10:00 - 14:00
  • II grupa - 16:30 - 20:30

W Poznaniu korzystamy z gościnności Galerii Handlowej Panorama (Górecka 30, 60-201 Poznań).

GOTOWY? ZAREZERWUJ MIEJSCE!

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą, aby uzgodnić wszelkie szczegóły.

Jeśli masz pytania napisz do nas na adres szkolajazdy@motopomocni.pl

EnglishGermanSpain