ZESPÓŁ INSTRUKTORÓW JAZDY

W opinii naszych kursantów należymy do grupy najlepszych instruktorów nauki i techniki jazdy w Polsce. Każdy z nas ma bogate doświadczenie zawodowe, wybitny poziom umiejętności jazdy, a także niezbędne kwalifikacje i kompetencje dydaktyczne. Łączy nas profesjonalizm, pasja oraz zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa motocyklistów.

Ponad to cały nasz zespół wyróżnia posiadanie państwowych uprawnień i legitymacji instruktorskiej.

mariusz_tiahnybok

Mariusz Tiahnybok


Instruktor Techniki Jazdy

Twórca i założyciel MotoPomocni.pl, a także MotoPomocnej Szkoły Jazdy. Motocyklista z ponad 30 letnim doświadczeniem, Instruktor Techniki Jazdy,  który szkoleniem motocyklistów zajmuje się ponad 10 lat.

Zawodnik Motogymkhany, który poziomem jazdy nie raz zachwycał uczestników i widzów zawodów. Od wielu lat rozwija umiejętności jazdy ciężkimi motocyklami klasy Adventure, a także trenuje i uczy jazdy na lekkich motocyklach łącząc turystykę motocyklową z elementami super enduro.

To również doświadczony przewodnik i nawigator. Organizator Motocyklowego Rajdu Latarników.

Mariusz jest również ratownikiem co zapewnia grupie bezpieczeństwo i fachową pomoc w razie nieprzewidzianych zdarzeń.

tomek_motopomocni

Tomasz Baszczyński


Instruktor Nauki i Techniki Jazdy

Niezwykle doświadczony instruktor Techniki Jazdy i Nauki Jazdy.
Zawodnik Pucharu Polski w gymkhanie motocyklowej.
Propagator jazdy defensywnej.
Od wielu lat związany z MotoPomocnymi jako Instruktor podczas szkoleń z jazdy, ale także pierwszej pomocy. Tomek jest również członkiem Rady Programowej Fundacji MotoPomocni.

michał_motopomocni

Michał Goździk


Instruktor Nauki i Techniki Jazdy

Najlepiej czuje się na torze choć często spotkacie go na szkoleniach turystycznych. Michał na co dzień przygotowuje kursantów do egzaminów na kategorie A i B prowadząc w Poznaniu własną Szkołę Nauki Jazdy. Michał tó również Instruktor Pierwszej Pomocy, który w ramach naszej działalności społecznej wolny czas poświęca na prowadzenie bezpłatne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa.

elizzzielińska

Eliza Zielińska


Instruktor Techniki Jazdy

Doświadczenie podnosi i doskonali pod okiem kadry instruktorskiej MotoPomocnej Szkoły Jazdy. Zwolenniczka hasła ,,za duża prędkość = za mało czasu na reakcję”. Od kilku lat jest wolontariuszem w Fundacji Motopomocni, tam przekazuje wiedzę z udzielania pierwszej pomocy w wypadkach komunikacyjnych.

Bartek Mikołajczyk

Bartek Mikołajczyk


Instruktor Nauki Jazdy

Instruktor nauki jazdy kategorii A i B. Jego pasją jest uczenie i dzielenie się wiedzą z innymi. Interesuje się mechaniką motocyklową i samochodową, psychologią. Bartek sporo podróżuje zarówno po Polsce jak i Europie. W Fundacji MotoPomocni jako wolontariusz jest również Instruktorem Pierwszej Pomocy.

patryk_boggero

Patryk Boggero


Instruktor Sportów Motorowych

Utytułowany zawodnik, wielokrotny zwycięzca zawodów motocrossowych. Patryk swoje umiejętności i doświadczenie zawodnicze przekazuje podczas naszych szkoleń adventure i enduro.

szymon_motopomocni

Szymon Rydelski


Instruktor Nauki i Techniki Jazdy

Instruktor z kilkuletnim stażem, posiada znaczne doświadczenie w szkoleniach dedykowanych dla kobiet oraz młodzieży. Świetnie opisuje go opinia jednej z kursantek: "Szymon ma niesamowity spokój w sobie, który jest wspierany przez jego ogromną wiedzę i umiejętności. " Lubi odkrywać wszystkie strony motocyklizmu, dlatego spotkać go można zarówno na treningach pitbikeów, na bezdrożach, jak i na torach asfaltowych. Trenuje po to, aby nabyte umiejętności i doświadczenia przenieść do jego zdaniem najbardziej nieprzewidywalnej dziedziny motocyklizmu, czyli jazdy w ruchu drogowym. Propagator jazdy defensywnej.

EnglishGermanSpain