ZESPÓŁ INSTRUKTORÓW JAZDY

W opinii naszych kursantów należymy do grupy najlepszych instruktorów nauki i techniki jazdy w Polsce. Każdy z nas ma bogate doświadczenie zawodowe, wybitny poziom umiejętności jazdy, a także niezbędne kwalifikacje i kompetencje dydaktyczne. Łączy nas profesjonalizm, pasja oraz zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa motocyklistów.

mariusz_tiahnybok

Mariusz Tiahnybok


Instruktor Techniki Jazdy

Twórca i założyciel MotoPomocni.pl, a także MotoPomocnej Szkoły Jazdy. Motocyklista z 30 letnim doświadczeniem, Instruktor Techniki Jazdy,  który szkoleniem motocyklistów zajmuje się blisko 10 lat.

Zawodnik Motogymkhany, który poziomem jazdy nie raz zachwycał uczestników i widzów zawodów. Od 7 lat rozwija umiejętności jazdy ciężkimi motocyklami enduro, a także trenuje i uczy jazdy na lekkich motocyklach łącząc turystykę motocyklową z elementami super enduro.

To również doświadczony przewodnik i nawigator. Organizator Motocyklowego Rajdu Latarników.

Mariusz jest również ratownikiem co zapewnia grupie bezpieczeństwo i fachową pomoc w razie nieprzewidzianych zdarzeń.

tomasz_baszczynski

Tomasz Baszczyński


Instruktor Nauki i Techniki Jazdy

Niezwykle doświadczony instruktor i zawodnik Motogymkhany. Od wielu lat związany z MotoPomocni jako Instruktor podczas szkoleń z jazdy, ale także pierwszej pomocy. Tomek jest również członkiem Rady Programowej Fundacji MotoPomocni.

michal_gozdzik

Michał Goździk


Instruktor Nauki Jazdy

Najlepiej czuje się na torze choć często spotkacie go na szkoleniach turystycznych. Michał na co dzień przygotowuje kursantów do egzaminów na kategorie A i B prowadząc w Poznaniu własną Szkołę Nauki Jazdy. Michał tó również Instruktor Pierwszej Pomocy, który w ramach naszej działalności społecznej wolny czas poświęca na prowadzenie bezpłatne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa.

EnglishGermanSpain