TURYSTYKA MOTOCYKLOWA

Najlepsze trasy motocyklowe. Turystyka motocyklowa w Polsce i Europie, wyjazdy motocyklem do Hiszpanii. Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o turystyce motocyklowej. Rajdy i wyjazdy na najpiękniejsze drogi Europy - turystyka, jakiej oczekujesz.

Czy szukasz najpiękniejszych tras motocyklowych, czy chciałbyś tylko pojeździć fajnymi drogami - dział turystyka motocyklowa jest miejscem, gdzie znajdziesz najciekawsze propozycje wyjazdów i przygód. MotoPomocni.pl to miejsce, gdzie turystyka motocyklowa osiąga nowy poziom - ekscytujące wyjazdy, rajdy i turnusy szkoleniowe. Wszystko to i wiele więcej z turystyki.

RAJD LATARNIKÓW

Tu liczy się przygoda - poznaj piękno regionu pomorza. W naszym rajdzie nie liczy się prędkość lecz przyjemność odkrywania tego co nowe i niepoznane.

tor

MOTO HISZPANIA

Zawsze marzyłeś o pięknej pogodzie, płaskich jak stół trasach z nieskończoną ilością zakrętów, zapierających dech w piersi widokach?

turystyka

TERMINY SZKOLEŃ

WYDARZENIA

Zobacz wszystkie  
5-8 maj 2017

Moto Hiszpania

Zawsze marzyłeś o pięknej pogodzie, płaskich jak stół trasach z nieskończoną ilością zakrętów, zapierających dech w piersi widokach? Więc spełnij swoje marzenia na naszych wyjazdach szkoleniowych do słonecznej Hiszpanii!

Zabierzemy cię w podróż do Katalonii, regionu Hiszpanii położonego na Półwyspie Iberyjskim w okolicach Barcelony. Twoja trasa poprowadzi cię malowniczymi drogami Costa Brava wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego, ale także zakrętami Gór Katalońskich.

EnglishGermanSpain