TURYSTYKA MOTOCYKLOWA

Najlepsze trasy motocyklowe. Turystyka motocyklowa w Polsce i Europie, wyjazdy motocyklem do Hiszpanii. Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o turystyce motocyklowej. Rajdy i wyjazdy na najpiękniejsze drogi Europy - turystyka, jakiej oczekujesz.

Czy szukasz najpiękniejszych tras motocyklowych, czy chciałbyś tylko pojeździć fajnymi drogami - dział turystyka motocyklowa jest miejscem, gdzie znajdziesz najciekawsze propozycje wyjazdów i przygód. MotoPomocni.pl to miejsce, gdzie turystyka motocyklowa osiąga nowy poziom - ekscytujące wyjazdy, rajdy i turnusy szkoleniowe. Wszystko to i wiele więcej z turystyki.

RAJD LATARNIKÓW

Tu liczy się przygoda - poznaj piękno regionu pomorza. W naszym rajdzie nie liczy się prędkość lecz przyjemność odkrywania tego co nowe i niepoznane.

mapka2021
asfaltowo-590×332-590×332
LRM_20200919_162159
adventurowo_90-590×332-1-590×332

Enduro Hiszpania

Zawsze marzyłeś o dzikich bezdrożach, zapierających dech w piersi widokach?
Przeżyj niezapomnianą przygodę i poznaj Hiszpanię jakiej nie pokażą Ci biura turystyczne.

11
68
33
47

TERMINY WYDARZEŃ

WYDARZENIA

Zobacz wszystkie  
08 - 12 lutego 2022

Enduro Hiszpania

Przeżyj niezapomnianą przygodę i poznaj Hiszpanię jakiej nie pokażą Ci biura turystyczne. Podróżuj dzikimi bezdrożami Andaluzji doświadczając przyjemności jazdy enduro. Nie musisz mieć doświadczenia w jeździe terenowej! Trasy dostosowane są do osób początkujących. 🙂

W naszej bazie czeka na Ciebie profesjonalny motocykl enduro i komplet odzieży. Jedyne co musisz zabrać z Polski to bagaż podręczny i dobry nastrój.

Podczas pobytu masz również możliwość wynajęcia motocykla drogowego z opcją noclegu w naszym domu. Przygotowaliśmy atrakcyjne trasy asfaltowe, którymi będziesz mógł podróżować już samodzielnie.

EnglishGermanSpain