RAJD LATARNIKÓW
- wypożyczenie motocykla

Chciałbyś wziąć udział w trasie Adventure, ale nie posiadasz odpowiedniego motocykla? A może po prostu chciałbyś spróbować przejechać trasę asfaltową innym motocyklem niż użytkujesz na co dzień?

Dysponujemy flotą motocykli enduro o pojemnościach 250/350 ccm, które doskonale spisują się zarówno w lekkim jak i trudniejszym terenie - idealne na trasy Rajdu Latarników. Wszystkie wyposażone są w opony typu kostka z homologacją na asfalt. Motocykle mają nie więcej jak 2-3 lata i są w doskonałym stanie technicznym.

Motocykle KTM i Husqvarna przeznaczone są dla bardziej doświadczonych jeźdźców.
Hondy dla osób początkujących i średnio zaawansowanych

KTM SXC  250 wersja Six Days

ktm_250_exc_6days

ZAREZERWOWANY

HONDA CRF 250 L

honda_crf250l

Trasa dzienna ADV-  400 zł
Trasa dzienna i nocna - 580 zł

Husqvarna FE 350

Husqvarna FE 250

Trasa dzienna ADV-  600 zł
Trasa dzienna i nocna - 780 zł

HONDA CRF 250 L

honda_crf250l

Trasa dzienna ADV-  400 zł
Trasa dzienna i nocna - 580 zł

Co się stanie jak uszkodzę motocykl na trasach Rajdu?

Konstrukcja motocykli przewiduje upadki i są one odporne na uszkodzenia. Dodatkowo zamontowane zostały handbary, które chronią klamki przed złamaniem. Zabezpieczeniem większych szkód (połamane plastiki, skrzywienie kierownicy) jest wpłata kaucji w wysokości 1000 zł. Jeśli jednak będziesz jechał "z głową" z motocyklem pomimo upadków nie powinno się nic stać. Na drobne rysy i otarcia nie zwracamy uwagi.

GOTOWY? ZAREZERWUJ!

DOSTĘPNE MOTOCYKLE

Dysponujemy flotą  motocykli enduro o pojemnościach 250 - 350 ccm, które doskonale spisują się zarówno w lekkim jak i trudniejszym terenie. Niewielka waga jak i łagodny charakter to cechy, które docenią Ci, którzy nie mają dużego doświadczenia w jeździe off road. Z drugiej strony mocny moment dostępny od niskich obrotów, zawieszenie, prześwit i optymalną wysokość siedziska docenią bardziej doświadczeni jeźdźcy.

Wszystkie wyposażone są w opony typu kostka z homologacją na asfalt. Motocykle mają nie więcej jak 2-3 lata i są w doskonałym stanie technicznym.

Wynajmując motocykl będziesz miał możliwość jazdy na każdym z prezentowanych modeli. Uczestnicy korzystają z motocykli zamiennie poznając różnice w ich konstrukcji i właściwościach jezdnych.

KAWASAKI KLX 250

kawasaki_klx250

KTM SXC 250 6days

ktm_250_exc_6days

HONDA CRF 250 L

honda_crf250l

HUSQVARNA FE 350

Husqvarna FE 250

Co się stanie jak uszkodzę motocykl w trakcie szkolenia?

Konstrukcja motocykli przewiduje upadki i są one odporne na uszkodzenia. Dodatkowo w wybranych modelach zamontowane zostały handbary, które chronią klamki przed złamaniem.

Zabezpieczeniem większych szkód (połamane plastiki, skrzywienie kierownicy) jest wpłata kaucji w wysokości 500 zł.
Teren, na którym organizujemy szkolenie to 80% miękka nawierzchnia, więc jeśli będziesz przestrzegał zasad bezpieczeństwa, to lekkie wywrotki im nie straszne.
EnglishGermanSpain