RAJD LATARNIKÓW - BAZA

Sęk w tym, że mamy nową bazę!
9 700 m² zielonej przestrzeni, 35 drewnianych domków letniskowych o podstawowym i podwyższonym standardzie i do 150 miejsc noclegowych, a wszystko zaledwie 200 metrów od plaży!

ow_sek

Co jeszcze?
Stołówka serwująca zdrowe, domowe potrawy, boisko do siatkówki, bilard, piłkarzyki, wydzielona przestrzeń na ognisko, obszerny bezpłatny parking na motocykle.

Cały obiekt został zarezerwowany wyłącznie dla uczestników Rajdu.

Poznaj bliżej Ośrodek Wczasowy Sęk

WYBIERZ STANDARD DOMKU

Domek standard podwyższony

kociewieIV

Ten standard obejmuje domki Kociewie III i Kociewie IV umożliwiające komfortowy nocleg od 4 do 6 osób, a także nowoczesny Segment mieszczący od 5 do 7 osób. To bardzo duże i przestronne domki parterowe, zapewniające dużą swobodę i nowoczesność. Klimatyzacja i nowe wyposażenie daje gwarancję wypoczynku na najwyższym poziomie.

W każdym domku kącik z przyborami kuchennymi, telewizor, łazienka, klimatyzacja z funkcją grzania.

Uwaga! Wszystkie miejsca są już zarezerwowane. Skontaktuj się z OW Sęk i zapytaj o możliwość noclegu w najbliższej okolicy.

Więcej informacji

Domek standard podstawowy

kociewieII

Przytulne, jedno lub dwupokojowe, wolnostojące z łazienką i aneksem kuchennym. Standard podstawowy obejmuje domki Kociewie I i Kociewie II, w których mieszkać może od 2 do 5 osób.

W każdym domku kącik z przyborami kuchennymi, telewizor, łazienka, ogrzewanie.

Uwaga! Wszystkie miejsca są już zarezerwowane. Skontaktuj się z OW Sęk i zapytaj o możliwość noclegu w najbliższej okolicy.

Więcej informacji

 

Aby zarezerwować nocleg wypełnij formularz, który znajduje się na dole tej strony

EnglishGermanSpain