RAJD LATARNIKÓW - BAZA

Po wschodniej stronie Wisły
Historia tego miejsca sięga 1255 roku. Posiadłość wielokrotnie zmieniała właścicieli, a jednym z nich był Cesarz Niemiecki Wilheml II. Po wielu perturbacjach majątek trafił w polskie ręce i od 2014 roku nieustannie rozkwita. Witaj w Folwarku Kadyny

Obiekt położony jest na rozległym terenie, a w jego skład wchodzą okalające go budynki, pałac i park, stodoła, stajnie oraz pomieszczeniami gospodarcze. Miłośników historii i sztuki zaciekawi stara powozownia, jedna z najstarszych i największych w Europie pięknie zachowana stodoła, pracownia ceramiczna oraz kolekcja obrazów polskich artystów w tym m.in. Witkacego.

zdjecie_sekcja_138_1597237863

HOTEL I OTOCZENIE

Stylowe wnętrza

pok1

Folwark oferuje stylowo urządzone pokoje z wygodnymi łóżkami i otaczającą obiekt ciszę. Pokoje z widokiem na ogród lub folwark wyposażone są w pojedyncze łóżka z możliwością połączenia, łazienki z wanną lub prysznicem, suszarkę, telefon, telewizje satelitarną, Wi-Fi.

Strefa basenowa i SPA

basen

Hotel dysponuje dwoma basenami (zewnętrznym i wewnętrznym) oraz strefą saun, dostępną w cenie pobytu. W strefie SPA można skorzystać z szerokiej oferty zabiegów kosmetycznych oraz  masaży. Ze względu na ograniczoną liczbę personelu zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji terminu.

Pole Campingowe

unnamed

Położone jest 150 metrów od hotelu głównego. Na terenie dostępne są skrzynki elektryczne i ujęcia wody. Dla korzystających z noclegu pod namiotem wydzielone zostało zaplecze sanitarne z prysznicami.  Na Camping możesz wjechać motocyklem i zaparkować tuż obok namiotu.

Atrakcje okolicy

atrakcje

Folwark i okolica zapewniają mnóstwo atrakcji i możliwości aktywnego spędzania czasu. Od jazd konnych po kitesurfing i windsurfing. Więcej o atrakcjach regionu przeczytasz tutaj.

Wynajmij zestaw biwakowy

namiot

Nie masz namiotu lub nie masz go jak zabrać? Możesz wynająć od nas zestaw umożliwiający nocleg pod gwiazdami.

  • Namiot kempingowy - FRESH&BLACK - 2-osobowy
  • Śpiwór
  • Karimata

Cena za zestaw 150 zł (na jedną lub  dwie doby)

Jeśli decydujesz się na wynajem zaznacz odpowiednią opcję w formularzu zgłoszeniowym.

Aby zarezerwować nocleg wypełnij formularz, który znajduje się na dole tej strony

EnglishGermanSpain