RAJD LATARNIKÓW - BAZA

Pośrodku lasu
To nie jest ośrodek do jakich przywykliście. Już samo umiejscowienie sprawia, że zwiastuje on niezwykłą przygodę. To idealne miejsce bazy Latarników. Witaj w Natura Resort

Kompleks oferuje nowoczesne apartamenty z aneksem kuchennym i pełnym wyposażeniem oraz  prywatnym tarasem. Każdy apartament wyposażony jest w łazienkę, telewizor, lodówkę oraz leżaki i parawan plażowy. Każdy apartament posiada dostęp do bezpłatnego Wi-Fi.

Ośrodek położony jest pośrodku sosnowego lasu. To kompleks apartamentów tworzący zgrabną zabudowę z własną restauracją oraz podgrzewanym basenem. Do dyspozycji uczestników Rajdu jest również sauna. Specjalnie dla uczestników wydzielona zostanie przestrzeń na pole namiotowe i ognisko. Naszym zdaniem to unikalne miejsce, do którego będziecie chcieli wracać.

Kompleks oferuje dodatkowo:
• możliwość korzystania z baru letniego
• śniadania i obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego
• strefa rozrywki: piłkarzyki, tenis stołowy
• nielimitowane korzystanie z basenu zewnętrznego oraz brodzika dla dzieci (głębokość basenu 130cm) - podgrzewany.
• plac zabaw zewnętrzny dla dzieci oraz sala zabaw
• możliwość wypożyczenia rowerów zgodnie z cennikiem hotelu
• garaż podziemny monitorowany dla uczestników Rajdu Latarników

Do dyspozycji wszystkich gości będzie również czynny Bar LETNI mieszczący się obok budynku recepcji.

Do zobaczenia w Natura Resort

natura21__55

HOTEL I OTOCZENIE

Nowoczesne wnętrza

natura21__41

Kompleks oferuje nowoczesne i w pełni urządzone pokoje z wygodnymi łóżkami i prywatnym tarasem. Każdy apartament ma łazienkę, telewizor i lodówkę. Goście mają dostęp do bezpłatnego Wi-Fi.

Basen i sauna

natura21__78

To uczucie kiedy po wyczerpującym dniu pełnym przygód wskakujesz do basenu z ciepłą wodą. A może wolisz saunę? Obie te przyjemności są w cenie pobytu w Natura Resort.  Można również  skorzystać z oferty profesjonalnych masaży. Ze względu na ograniczoną liczbę personelu zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji terminu.

Pole Campingowe

pole_namiotowe

To specjalnie wydzielona strefa na wewnętrznym terenie Ośrodka. Nocujący pod namiotem mają zapewniony dostęp do energii elektryczne i ujęcia wody. Dla korzystających z noclegu pod namiotem wydzielone zostało zaplecze sanitarne z prysznicami.

Teren całego kompleksu Hotelowego jest ogrodzony i monitorowany przez pracownika ochrony.

Atrakcje okolicy

jezioro

Pogorzelica to region obfity w różnego rodzaju atrakcje. Na szczególną uwagę zasługuje piękna plaża, która oddalona jest zaledwie 10 minut spacerem od Ośrodka Natura Park. Więcej o atrakcjach regionu przeczytasz tutaj.

Aby zarezerwować nocleg wypełnij formularz, który znajduje się na dole tej strony

EnglishGermanSpain